توضیحات

تاریخ درج قیمت : ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
نوع ارائه کننده : تامین کننده
واحد کالا : عدد
محل فعالیت : استان تهران ، تهران

هود آشپزخانه Box In Plus الیکا با ظاهری زیبا و کیفیتی منحصر به فرد و بدنه استیل و شیشه سکوریت سفید ساخت کشور ایتالیا ، در سه سایز ۶۰ ، ۹۰ و ۱۲۰ سانتیمتر در رده هودهای مخفی قرار می گیرد. الیکا هود Box in را مجهز به موتور سه دور با مکش ۸۰۰- ۳۰۰ مترمکعب بر ساعت نموده و لازم به توضیح است ،هرچه تعداد دور موتور بیشتر شود صدا و مکش و کارایی آن نیز بیشتر می شود.

 کلید طراحی شده بر روی هود آشپزخانه الیکا مدل Box In Plus بصورت چرخشی بوده و فیلتر تعبیه شده بر روی هود Box In Plus الیکا از نوع آلومینیومی می باشد و از ورود هر گونه مواد زائد به درون دریچه موتور جلوگیری می كند . همچنین امکان نصب فیلتر ذغالی را نیز فراهم می سازد . الیکا با در نظر گرفتن شرایط پخت در آشپزخانه ها ،هود Box In Plus را به لامپ LED تجهیز نموده تا مناسب ترین نور را هنگام پخت و پز مهیا سازد. 

یکی از مزایای بارز این هود ، نشانگر اشباع چربی فیلتر است و وظیفه این نشانگر مطلع ساختن از چربی بیش از حد فیلتر خواهد بود و به مصرف کنندگان هشدار می دهد تا فیلتر هود را تعویض نمایند. 

 

لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:
  1. علیرغم تلاش شبانه روزی همکاران ما در جهت بروز بودن قیمت ها، با توجه به تغییرات مداوم در قیمت ارز و محصولات، خواهشمند است برای تایید قیمت با ارائه کننده قیمت تماس بگیرید.
  2. لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، اطمینان حاصل نمایید.
  3. قیمت های ارائه شده در این سایت بر اساس اعلام تولید کنندگان و تامین کنندگان می باشد.
  4. ممکن است کالای مورد نظر شما بر اساس نوع تولید کننده و تامین کننده، در سایت با چند قیمت مختلف در دسترس باشد.
  5. قبل از خرید به صورت کامل محصولات مشابه را بررسی نمایید.
پشتیبانی واتساپ ساختمانچی
ارسال با واتساپ