هزینه ساخت سازه های ال اس اف[هوشمند سازه]

تماس بگیرید

توضیحات

تاریخ درج قیمت : ۲۴ مهر ۱۴۰۲
محل فعالیت : تهران، جلال آل احمد، پلاک ۴۱۷

شرکت هوشمندسازه آروین آرا به عنوان تولید کننده و انبوه ساز ساختمان های LSF بیشترین توجه خود را معطوف به کیفی سازی نموده است و در تمامی مراحل تولید، این کیفیت است که حرف اول را می زند.این شرکت با پیاده سازی آخرین تکنولوژی روز دنیا در خطوط تولید کارخانجات خود در تهران، خوزستان و خراسان، فرآیند تولید قطعات و پنل هارا از روش سنتی و آهنگری خارج نموده و به روشی مبدل ساخته که طی آن، محاسبات و تولید سازه توسط نرم افزارهای پیش رفته انجام شده و خطاهای انسانی به حداقل رسیده است.

شرکت هوشمندسازه می تواند با راه اندازی خطوط پرتابل، کارخانه را در حداقل زمان به محل احداث پروژه های انبوه برده و با دقت و کیفیت بالا، بدون صرف هزینه های سنگین حمل و نقل، ساختمان را در سایت تولید و عرضه کند و همچنین نیروهای محلی را برای تولید مسکن به کار گیرد.

سیستم CAD/CAM:

سیستم CAD/CAM، مهمترین مزیت فنی تولید سازه های LSF در هوشمندسازه است . به کارگیری سیستم CAD/CAM ، بیش از هر عامل دیگری هوشمندسازه را به شرکتی منحصربفرد در سیستم احداث ساختمان های LSF تبدیل کرده است.

مقاومت در برابر زلزله:

این ساختمان ها به دلیل یکپارچگی اجزای تشکیل دهنده و سبکی وزن، مناسب ترین رفتار را در برابر نیروهای وارده ناشی از زلزله از خود نشان میدهند، فلسفه مهندسی در این نوع از ساختمان ها آن است که المان های ضعیف ولی متعدد را جایگزین المان های قوی ولی کم تعداد کرده است.به همین دلیل در زمان وقوع زلزله حتی اگر بخشی از ساختمان دچار آسیب بشود، سایر قسمت ها نقص بخش های آسیب دیده آن را جبران می کند

سرعت ساخت:

دلیل دیگری که ساختمان های LSF با استقبال مواجه شده است بالا بودن سرعت ساخت به دلیل استفاده از روش CAD/Cam می باشد.

LSF ساختمان دوست دار محیط زیست:

این ساختمان ها در زمان ساخت ، حدقل پرت مصالح و انرژی را دارند و در زمان بهره برداری نیز کمترین انرژی را هدر می دهند. علاوه بر این بسیاری از مواد و مصالحی که در این نوع از ساختمان ها به کار میرود، در پایان عمر ساختمان قابل بازگشت به طبیعت یا قابل بازیافت مجدد است. ساختمان های LSF در دنیا به عنوان ساختمان های سبز و دوست دار میحط زیست معروفند.

صرفه جویی در مواد و انرژی :

صرفه جویی در مصرف مواد و انرژی دیگر مزیت ساختمان سازی به روش  LSF است . حجم کم و سبک بودن باعث میشود میزان و حجم کمتری از مواد و متریال برای ساخت مورد نیاز بوده و این به معنای صرف انرژی کمتر جهت تولید مواد می باشد.سبکی موجب می شود انرژی مورد نیاز برای حمل و نقل به نحو قابل توجهی کاهش پیدا کند.

در زمان ساخت و اجرای ساختمان نیز انرژی کمتری برای جابه جایی و نصب قطعات و مصالح مورد نیاز است. با مصالح، قطعات و روش های عایق بندی ساختمان، امکان به حداقل رساندن تبادل حرارت میان محیط داخلی و بیرونی ساختمان و در نتیجه صرفه جویی در مصرف انرژی فراهم می شود
۰۹۱۲۸۸۸۰۱۱۶- ۰۹۱۰۱۲۳۷۲۶۳  – 0214579

لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:
  1. علیرغم تلاش شبانه روزی همکاران ما در جهت بروز بودن قیمت ها، با توجه به تغییرات مداوم در قیمت ارز و محصولات، خواهشمند است برای تایید قیمت با ارائه کننده قیمت تماس بگیرید.
  2. لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، اطمینان حاصل نمایید.
  3. قیمت های ارائه شده در این سایت بر اساس اعلام تولید کنندگان و تامین کنندگان می باشد.
  4. ممکن است کالای مورد نظر شما بر اساس نوع تولید کننده و تامین کننده، در سایت با چند قیمت مختلف در دسترس باشد.
  5. قبل از خرید به صورت کامل محصولات مشابه را بررسی نمایید.
پشتیبانی واتساپ ساختمانچی
ارسال با واتساپ
دانلود اپلیکیشن
دانلود اپلیکیشن