هزینه خدمات مقاوم سازی ساختمان[بیکران سازان شمال]

تماس بگیرید

توضیحات

قیمت : تماس بگیرید
تاریخ درج قیمت : ۲۸ دی ۱۴۰۱
محل فعالیت : تهران خیابان گاندی کوچه یکم پلاک۲۳ واحد یک

مقاوم سازی ساختمان براساس مطالعات صورت گرفته در دو دهه اخیر و همچنین مستندات علمی و مشاهداتی که از قرن بیستم وجود دارد، کشور ایران از نظر لرزه‌خیزی در یکی از مناطق فعال جهان قرار دارد.

گسل‌هایی که در این منطقه وجود دارد، ایران را در معرض زمین لرزه های پرقدرت و خطرناک قرار می‌دهد و به همین دلیل توجه به اصول و رعایت استانداردهای آن در ساخت و ساز شهری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

در حال حاضر، با وقوع هر زمین لرزه ای، تلفات انسانی قابل توجهی را در مناطق مختلف به خصوص بخش های روستایی شاهد هستیم. از همین رو، ایران در زمینه تلفات جانی ناشی از زلزله، در صدر کشورهای لرزه خیز قرار دارد.

اگرچه بشر با دانش و امکانات فعلی خود هنوز هم در برابر زلزله های بسیار شدید در سطح بالایی آسیب پذیر است، اما با افزایش سطح اطلاعات و آگاهی عمومی در خصوص زمین لرزه و ترویج اصول ایمنی و بررسی وضعیت آسیب پذیری ساختمان ها، می‌توان تا حد رضایت بخشی از تلفات و خسارت های ناشی از زلزله جلوگیری کرد.

امروزه می‌توان با شناسایی نقاط ضعف ساختمان ها و به‌کارگیری پروتکل های ایمن سازی و مقاوم‌ سازی، به خصوص در شهرهای پرتراکمی مانند تهران، می‌توان برای مقابله با زلزله‌های شدید در آینده، آمادگی بیشتری داشت.
تلفن تماس : ۸۸۷۹۷۹۲۸-۰۲۱
فکس : ۸۸۷۹۵۵۱۶-۰۲۱

لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:
  1. علیرغم تلاش شبانه روزی همکاران ما در جهت بروز بودن قیمت ها، با توجه به تغییرات مداوم در قیمت ارز و محصولات، خواهشمند است برای تایید قیمت با ارائه کننده قیمت تماس بگیرید.
  2. لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، اطمینان حاصل نمایید.
  3. قیمت های ارائه شده در این سایت بر اساس اعلام تولید کنندگان و تامین کنندگان می باشد.
  4. ممکن است کالای مورد نظر شما بر اساس نوع تولید کننده و تامین کننده، در سایت با چند قیمت مختلف در دسترس باشد.
  5. قبل از خرید به صورت کامل محصولات مشابه را بررسی نمایید.
پشتیبانی واتساپ ساختمانچی
ارسال با واتساپ
دانلود اپلیکیشن
دانلود اپلیکیشن