قیمت چسب نانو آب بندی مدل S701 حجم ۱ گالن آذر

900,000 ریال

توضیحات

تاریخ درج قیمت : ۸ بهمن ۱۳۹۸
نوع ارائه کننده : تولید کننده
واحد کالا : کیلوگرم
محل فعالیت : استان تهران ، تهران

چسب نانو آب بندی آذر مدل S701 حجم ۲ گالن دارای مقاومت بسیار بالا در برابر شستشوی آب، داشتن خشک چسبی پس از خشک شدن کامل و ایجاد فیلم کاملا شفاف، بی رنگ با انعطاف پذیری بالا است. این پرایمر قابلیت اعمال در دمای پایین بدون استفاده از حلال و قابلیت مخلوط کردن با انواع پرکن ها و ملات های ساختمانی را دارد. این چسب در برابر اشعه فرابنفش UV نیز مقاوم است.

روش کار: 

مرحله اول: آماده سازی سطح 

– سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی، گرد و غبار، پوسیدگی های سطحی و چربی پاک نمایید. 

– ترک های عمیق و سطحی را با وسایل مکانیکی باز نمایید.

– پرایمری به نسبت ۶۰ درصد آب و ۴۰ درصد S701 تهیه کرده و محمول حاصله را قبل از هرگونه اجرا بر روی سطح موردنظر بوسیله قلم مو اجرا نمایید.

مرحله دوم: اجرا 

روش اول: بعد از آماده سازی سطح و اجرای پرایمر جهت استانداردسازی عملیات آب بندی یک لایه توری پارچه ای بر روی سطح قرار داده و S701 را بطور خالص بوسیله قلم مو بر روی پارچه به صورت افقی و عمودی آغشته نموده به طوری که تمامی قسمت های سطح و گوشه ها و زوایای آن را تحت پوشش کامل قرار دهد. در مرحله بعد S701 را بوسیله قلم مو یک دست دیگر بر روی سطح مورد نظر اجرا می نماییم. 

در این مرحله می توان جهت رنگ آمیزی سطح مورد نظر به رنگ دلخواه از مادر رنگ اکریلیکی به مقدار ۱۰۰ گرم در یک سطل ۸ کیلویی (۲ گالن) S701 استفاده شود.

روش دوم: ملاتی شامل ۵۰ درصد S701 و ۴۰ درصد سیمان به همراه ۱۰ درصد پودرسنگ را تهیه کرده که به صورت خمیری شکل بوده و به اندازه ۲ میلیمتر روی سطح موردنظر بوسیله کاردک یا ماله و … اجرا نمایید.

روش سوم: در مورد سرویس های بهداشتی می توان با استفاده از قلم مو تنها با اجرای ۲ دست کامل روی سطح موردنظر عملیات آبندی را اجرا نمود.

لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:
  1. علیرغم تلاش شبانه روزی همکاران ما در جهت بروز بودن قیمت ها، با توجه به تغییرات مداوم در قیمت ارز و محصولات، خواهشمند است برای تایید قیمت با ارائه کننده قیمت تماس بگیرید.
  2. لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، اطمینان حاصل نمایید.
  3. قیمت های ارائه شده در این سایت بر اساس اعلام تولید کنندگان و تامین کنندگان می باشد.
  4. ممکن است کالای مورد نظر شما بر اساس نوع تولید کننده و تامین کننده، در سایت با چند قیمت مختلف در دسترس باشد.
  5. قبل از خرید به صورت کامل محصولات مشابه را بررسی نمایید.
پشتیبانی واتساپ ساختمانچی
ارسال با واتساپ
دانلود اپلیکیشن
دانلود اپلیکیشن