20,000,000 ریال

توضیحات

تاریخ درج قیمت : ۶ بهمن ۱۳۹۸
نوع ارائه کننده : تامین کننده
واحد کالا : عدد
محل فعالیت : استان تهران ، تهران

متر لیزری HTC مدل LDC12 قادر به اندازه گیری ۱۲۰ متر با دقت ۲ میلی متر است. این متر دارای سنسور شیب سنج دو جهته ۳۶۰ درجه، تراز کروی دیجیتال، پورت USB، صفحه نمایشگر رنگی و دوربین دیجیتال است.

LDC12 دارای تکنولوژی شیب سنج دو جهته است که در نتیجه آن این دستگاه مجهز به تراز کروی دیجیتال با قابلیت نمایش ۰٫۱ درجه شده است. برای مثال شما می توانید توسط این متر لیزری، جهت و میزان ناترازی یک سطح را به دست آورید. 

به وسیله دوربین دیجیتال این متر، شما می توانید اهدافی تا فاصله ۱۲۰ متری را که دسترسی به آن ها ندارید، ببیند و اندازه گیری کنید. این تکنولوژی به خصوص در محیط های باز کارایی دارد. دوربین دیجیتال این دستگاه قابلیت بزرگنمایی ندارد ولی برای فاصله ۱۲۰ متر که حداکثر فاصله قابل اندازه گیری با این مترلیزری است، کالیبره شده است. 

دارا بودن نرم افزار تبدیل به افق در این متر لیزری این امکان را به شما می دهد که در هر شرایطی حتی اگر دستگاه را در حالت افقی نگرفته باشید، طول افق دقیق تا هدف را اندازه گیری کنید. 

این مترلیزری از طریق پورت USB قابلیت تخلیه اطلاعات اندازه گیری شده را دارد، همچنین اگر از باتری قابل شارژ استفاده می کنید توسط این پورت می توانید بدون نیاز به شارژر، باتری ها را مجددا شارژ کنید. 

LDC12 مانند اغلب مترهای لیزری دارای استاندارد IP54 اروپا است که به معنی ضد رطوبت، ضد خاک و ضد شوک بودن این دستگاه است.

لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:
  1. علیرغم تلاش شبانه روزی همکاران ما در جهت بروز بودن قیمت ها، با توجه به تغییرات مداوم در قیمت ارز و محصولات، خواهشمند است برای تایید قیمت با ارائه کننده قیمت تماس بگیرید.
  2. لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، اطمینان حاصل نمایید.
  3. قیمت های ارائه شده در این سایت بر اساس اعلام تولید کنندگان و تامین کنندگان می باشد.
  4. ممکن است کالای مورد نظر شما بر اساس نوع تولید کننده و تامین کننده، در سایت با چند قیمت مختلف در دسترس باشد.
  5. قبل از خرید به صورت کامل محصولات مشابه را بررسی نمایید.
پشتیبانی واتساپ ساختمانچی
ارسال با واتساپ
دانلود اپلیکیشن
دانلود اپلیکیشن