12,500,000 ریال

توضیحات

تاریخ درج قیمت : ۳ خرداد ۱۳۹۹
نوع ارائه کننده : تامین کننده
واحد کالا : عدد
محل فعالیت : استان تهران ، تهران

امویوم T60 Plus قویترین و هوشمندترین مدل در دسته مترهای دستی لیزری محسوب می شود. متر دستی لیزری ترکیبی از متر دستی فلزی و متر لیزری است که نسل جدیدی از مترهای لیزری محسوب می شود که اصطلاحا به آن متر دوکاره یا Laser Tape گفته می شود. طراحی زیبا و کاربردی و بدنه مقاوم این دستگاه تحت نظارت Lomvum آلمان انجام شده است. امکانات بی نظیری که در این دستگاه وجود دارد، کار کردن با آن را بسیار راحت و لذت بخش می کند.

T60 Plus با استفاده از لیزر قادر به اندازه گیری ۶۰ متر با دقت ۲ میلیمتر است و نتیجه اندازه گیری را روی صفحه نمایش بالای دستگاه نشان می دهد. این دستگاه دارای کلیه امکانات پایه مترهای لیزری از جمله محاسبه مساحت، محاسبه حجم، جمع و تفریق، محاسبه دو حالت فیثاغورث، اندازه گیری کمترین و بیشترین طول و… است. همچنین این متر دارای دو مبدا اندازه گیری قابل تغییر، قابلیت ذخیره سازی ۵۰ اندازه گیری آخر در حافظه خود و باتری قابل شارژ است.

لامویوم T60 Plus همچنین دارای متر نواری فلزی ۵ متری بسیار مقاوم همراه با قفل کن اتوماتیک است. این دستگاه قابلیت ثبت خودکار عدد متر نواری روی صفحه نمایش را دارد، همچنین می تواند جمع اندازه گیری طول به وسیله لیزر و متر دستی را روی به صورت همزمان روی صفحه نمایش نشان دهد. از قابلیت های دیگر آن می توان به کلید صفرکن برای متر نواری اشاره کرد.

مترهای دستی لیزری، بیشتر برای مشاغل ساختمانی مانند طراحی و دکوراسیون داخلی، درب و پنجره و به طور کلی تمام مشاغلی که به صورت هم زمان نیاز به استفاده از متر لیزری و متر دستی دارند، پیشنهاد می شود.

لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:
  1. علیرغم تلاش شبانه روزی همکاران ما در جهت بروز بودن قیمت ها، با توجه به تغییرات مداوم در قیمت ارز و محصولات، خواهشمند است برای تایید قیمت با ارائه کننده قیمت تماس بگیرید.
  2. لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، اطمینان حاصل نمایید.
  3. قیمت های ارائه شده در این سایت بر اساس اعلام تولید کنندگان و تامین کنندگان می باشد.
  4. ممکن است کالای مورد نظر شما بر اساس نوع تولید کننده و تامین کننده، در سایت با چند قیمت مختلف در دسترس باشد.
  5. قبل از خرید به صورت کامل محصولات مشابه را بررسی نمایید.
پشتیبانی واتساپ ساختمانچی
ارسال با واتساپ