قیمت قوطی کلید و پریز برق عمیق PVCسفید[آسمان سمنان]

22,000 ریال

توضیحات

تاریخ درج قیمت : ۱۲ خرداد ۱۴۰۳
نوع ارائه کننده : تولید کننده
واحد کالا : عدد
محل فعالیت : ابتدای لاله زار جنوبی پاساژ ناصر خسرو طبقه اول واحد ۱

قوطی کلید و پریز برق عمیق PVC (نسوز) در صنعت ساختمان‌سازی بسیار کاربرد دارد و عمدتاً قوطی کلید‌های مصرفی در صنعت ساختمان برای فضا‌های مسکونی صنعتی و یا تجاری از نوع پلاستیکی و یا PVC (نسوز) هستند که پلاستیک عایق بسیار مناسبی در برابر گرما، سرما، فشار‌های فیزیکی و شوک‌های الکتریکی می‌باشد و از همه مهم‌تر قوطی کلید‌های PVC (نسوز) در برابر احتراق و آتش سوزی مقاوم می‌باشد و می‌تواند خسارت‌های جانبی را تا حد زیادی کاهش دهد.

قیمت قوطی کلید و پریز برق عمیق PVC (نسوز)

قیمت قوطی کلید را با توجه به کیفیت مواد اولیه آن مشخص می‌نمائیم. همچنین میزان عمق، استفاده از پلاستیکی مواد نو، گرانول و نوع با رابط و بدون رابط آن تأثیر زیادی در مشخص نمودن قیمت این نوع اتصالات لوله برق دارد. از مهمترین عوامل تأثیر‌گزار در قیمت این محصول، جنس PVC (نسوز)  آن است که باعث شده است قیمت بیشتری نسبت به انواع دیگر قوطی کلید داشته باشد. اما خاصیت نسوز بودن در ساختمان‌سازی بسیار حائز اهمیت است و شما با خرید این محصول از مجموعه آسمان سمنان، به نوعی سرمایه خود را حفظ کرده‌اید.

لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:
  1. علیرغم تلاش شبانه روزی همکاران ما در جهت بروز بودن قیمت ها، با توجه به تغییرات مداوم در قیمت ارز و محصولات، خواهشمند است برای تایید قیمت با ارائه کننده قیمت تماس بگیرید.
  2. لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، اطمینان حاصل نمایید.
  3. قیمت های ارائه شده در این سایت بر اساس اعلام تولید کنندگان و تامین کنندگان می باشد.
  4. ممکن است کالای مورد نظر شما بر اساس نوع تولید کننده و تامین کننده، در سایت با چند قیمت مختلف در دسترس باشد.
  5. قبل از خرید به صورت کامل محصولات مشابه را بررسی نمایید.
پشتیبانی واتساپ ساختمانچی
ارسال با واتساپ