قیمت ترازیاب لایکا مدل NA720 طول یاب

41,000,000 ریال

توضیحات

تاریخ درج قیمت : ۸ بهمن ۱۳۹۸
نوع ارائه کننده : تامین کننده
واحد کالا : عدد
محل فعالیت : استان تهران ، تهران

رازیاب لایکا مدل NA720 ترازیابی قدرمتند، با کیفیت و مقاوم در برابر آب و گرد و غبار است. مهمترین نقطه قوت این ترازیاب را میتوان شرکت تولید کننده آن دانست، برند لایکا یکی از معتبر تیرین برندهای تولید کننده تجهیزات نقشه برداری و لیزری است. همچنین این ترازیاب از ارتعاش و لرزش تصویر در لنز جلوگیری می کند و حتی در شرایط سخت مانند وزش باد، عبور و مرور ماشین آلات سنگین از محل استقرار و … نیز می تواند تصویری واضح و شفاف را نمایش دهد.

این ترازیاب توسط لنز ۴۰ میلیمتری خود، تصویری با بزرگنمایی ۲۰ برابر و بسیار شفاف را ارائه می دهد. این ترازیاب مانند اکثر ترازیاب های دیگر دارای کمپانساتور است که باعث می شود در بازه مثبت و منفی ۱۵ دقیقه حالت خود تراز داشته باشد، یعنی حتی اگر ترازیاب شما به میزان ۱۵ دقیقه از تراز خارج شود باز هم خط افق دقیق را نمایش می دهد. 

دقت ترازیابی با استفاده از این دستگاه در یک کیلومتر ترازیابی رفت و برگشتی برابر ۲٫۵ میلیمتر است. ترازیاب NA720 هم برای کارهای ساختمانی و هم برای کارهای طول بلند مانند راهسازی، شبکه فاضلاب و … کاربرد دارد.

لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:
  1. علیرغم تلاش شبانه روزی همکاران ما در جهت بروز بودن قیمت ها، با توجه به تغییرات مداوم در قیمت ارز و محصولات، خواهشمند است برای تایید قیمت با ارائه کننده قیمت تماس بگیرید.
  2. لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، اطمینان حاصل نمایید.
  3. قیمت های ارائه شده در این سایت بر اساس اعلام تولید کنندگان و تامین کنندگان می باشد.
  4. ممکن است کالای مورد نظر شما بر اساس نوع تولید کننده و تامین کننده، در سایت با چند قیمت مختلف در دسترس باشد.
  5. قبل از خرید به صورت کامل محصولات مشابه را بررسی نمایید.
پشتیبانی واتساپ ساختمانچی
ارسال با واتساپ
دانلود اپلیکیشن
دانلود اپلیکیشن