تماس بگیرید

توضیحات

تاریخ درج قیمت : ۲۸ تیر ۱۴۰۳
نوع ارائه کننده : تولید کننده
واحد کالا : عدد
محل فعالیت : تهران

site:fadiaco.ir  |  ۰۲۱-۷۴۳-۹۱-۷۴۳  |  ۰۳۱-۹۱۰-۱۵-۹۱۰ insta:fadiaco

عمران فادیا تولید کننده اسپیسر های پلاستیکی در تمامی سایز ها

شرح:
به‌منظور تأمین کاور مقاطع بتنی در مقاطع قائم از اسپیسرهای ویل فیکس یا خورشیدی یا چرخی استفاده می‌گردد.
عدم تأمین کاور کافی در اعضای قائم باعث می‌شود که میلگرد ها با فاصلة بسیار نزدیکی از سطح خارجی سازه قرار گیرند. به علت نفوذپذیری بتن، رطوبت به سطح آرماتورها رسیده و سازه دچار ضعف می‌گردد.

اسپیسر های ویل فیکس مطابق استاندارد BSI 7973ساخته می‌شوند و ساختار هندسی آن‌ها به نحوی است که بتن سیال به‌راحتی از درون آن‌ها عبورمی کند. وجود شاخک‌های اطراف این اسپیسر ها باعث می‌شود تا اثری از آنها در سطوح باقی نماند و عوامل مخرب به داخل عضو سازه‌ای رسوخ نکنند.

استفاده از این اسپیسرها باعث می‌شود آرماتورها در ارتفاع هیچ‌گونه اعوجاجی نداشته باشند و به‌صورت کاملاً صاف و بدون پیچیدگی قرار گیرند.
نکته مهم در استفاده در اسپیسر ویل فیکس آن است که اسپیسر باید روی بیرونی‌ترین میلگرد که عموماً خاموت ها یا کمرکش‌ها هستند نصب شود. البته در مواقعی به علت شکل آرماتورگذاری خاصی ممکن است که اسپیسر روی میلگرد اصلی هم نصب گردد. استفاده از ویل فیکس ها جهت سطوح افقی مناسب نمی‌باشد.

میزان مصرف:
برای دیوارها ۳ عدد در هر مترمربع برای هر طرف از سطوح آرماتوربندی مناسب است و برای قالب های سنگین و تونلی ۴ تا ۶ عدد در هر مترمربع در هر طرف دیوار مورداستفاده قرار می‌گیرد.
ستون‌ها تا ابعاد ۵۰-۵۰ حداقل ۱۶ عدد در هر ستون و تا ارتفاع ۳ متری یعنی در هر وجه روی خاموت دو عدد نصب می‌شود و هر یک و نیم متر در ارتفاع تکرارمی گردد.
اگر ستون بزرگ‌تر از ۵۰-۵۰ باشد ممکن است تا ۴۸ عدد برای هر ستون استفاده گردد.

لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:
  1. علیرغم تلاش شبانه روزی همکاران ما در جهت بروز بودن قیمت ها، با توجه به تغییرات مداوم در قیمت ارز و محصولات، خواهشمند است برای تایید قیمت با ارائه کننده قیمت تماس بگیرید.
  2. لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، اطمینان حاصل نمایید.
  3. قیمت های ارائه شده در این سایت بر اساس اعلام تولید کنندگان و تامین کنندگان می باشد.
  4. ممکن است کالای مورد نظر شما بر اساس نوع تولید کننده و تامین کننده، در سایت با چند قیمت مختلف در دسترس باشد.
  5. قبل از خرید به صورت کامل محصولات مشابه را بررسی نمایید.
پشتیبانی واتساپ ساختمانچی
ارسال با واتساپ