تماس بگیرید

توضیحات

تاریخ درج قیمت : ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نوع ارائه کننده : تولید کننده
واحد کالا : عدد
محل فعالیت : تهران

site:fadiaco.ir  |  ۰۲۱-۷۴۳-۹۱-۷۴۳  |  ۰۳۱-۹۱۰-۱۵-۹۱۰ insta:fadiaco

عمران فادیا تولید کننده اسپیسر های پلاستیکی در تمامی سایز ها

شرح:

این نوع اسپیسر برخلاف سایر اسپیسرها دارای قفل یک طرفه از بغل می‌باشد. میلگرد در این نوع اسپیسرها از کنار جا زده می‌شود. این قابلیت در مواقعی حائز اهمیت است که بعد از قراردادن اسپیسرها و بافت شبکه میلگردها مشخص گردد که تعداد اسپیسرهای بکار رفته کم بوده و نیاز است تا به تعداد آن‌ها افزوده گردد. بدیهی است که در این موارد استفاده از اسپیسرهای معمول بسیار مشکل بوده و نیاز به جابه‌جایی شبکه میلگرد است و این نوع اسپیسر می‌تواند بسیار راه‌گشا باشد.
از نظر ساختاری اسپیسر ساید فیکس در رده اسپیسرهای دارای باربری متوسط مانند ماکس فیکس ها قرار می‌گیرد. میلگردهای نمره ۱۲ تا ۲۵ را می‌توان درون آن قرارداد و دارای باربری نقطه‌ای تا ۲۰۰ کیلوگرم می‌باشد.

میزان مصرف:
در فونداسیون‌ها ۴ عدد در هر مترمربع و برای کف‌های سنگین، بسته به محاسبات معمولاً ۶ الی ۱۰ عدد در هر مترمربع مورداستفاده قرار می‌گیرد.
تیرها به‌صورت ردیف‌های دو عددی با فاصله ۶۰-۷۰ سانتی‌متر استفاده می‌شود یا به‌عبارت‌دیگر ۳ عدد در هر متر طول جای‌گذاری می‌شود. لازم به ذکر است اگر عرض تیر ۶۰ سانتی‌متر و یا بیشتر باشد، اسپیسرها باید در ردیف‌های ۳ عددی استفاده شوند

لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:
  1. علیرغم تلاش شبانه روزی همکاران ما در جهت بروز بودن قیمت ها، با توجه به تغییرات مداوم در قیمت ارز و محصولات، خواهشمند است برای تایید قیمت با ارائه کننده قیمت تماس بگیرید.
  2. لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، اطمینان حاصل نمایید.
  3. قیمت های ارائه شده در این سایت بر اساس اعلام تولید کنندگان و تامین کنندگان می باشد.
  4. ممکن است کالای مورد نظر شما بر اساس نوع تولید کننده و تامین کننده، در سایت با چند قیمت مختلف در دسترس باشد.
  5. قبل از خرید به صورت کامل محصولات مشابه را بررسی نمایید.
پشتیبانی واتساپ ساختمانچی
ارسال با واتساپ
دانلود اپلیکیشن
دانلود اپلیکیشن