تماس بگیرید

توضیحات

تاریخ درج قیمت : ۳ خرداد ۱۴۰۲
نوع ارائه کننده : تولید کننده
واحد کالا : متر مربع
محل فعالیت : شیراز، بلوار امیرکبیر، حدفاصل باهنر و خیابان کلاهدوز، ساختمان یونیک سنتر، طبقه ۵، واحد ۵۰۲ کد پستی: ۷۱۸۵۶۱۴۸۶۵

آفتاب گیر یا لوور (Louver) نوعی سایه‌بان هستند که علاوه بر جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید به داخل ساختمان، عبور هوا را نیز کنترل می‌کنند و هم چنین از نظر معماری، به زیبایی نمای ساختمان کمک می‌کنند. لوورها در سایزها و شکل‌های مختلف تولید می‌شوند و می‌توان آن‌ها را به صورت افقی یا عمودی نصب کرد.

لوورهای آلومینیومی (آلیاژ ۶۰۶۳ آلومینیوم) نه تنها تاثیر تابش مستقیم خورشید را تا ۸۰% کاهش داده بلکه به دلیل امکان استفاده از نور طبیعی روز، میزان انرژی مصرفی را تا ۳۰% کاهش می دهند.

(بدیهی است که با توجه به طراحی زاویه و سایز لوورها توسط تیم طراحی ایستاوین، میزان کاهش تابش مستقیم نور خورشید قابل تنظیم می باشد.)

لوورها از نظر ظاهری انواع مختلفی دارند از جمله:  لوور دوکی و لوور مستطیل۱. لوور دوکی 

در این سیستم می توان با استفاده از تیغه هایی با مقطع دوکی شکل نماهای ظریف و بسیار زیبا به وجود آورد که ماحصل آن علاوه بر زیبایی نما سایبانهای کاربردی و مفید است. لوورهای دوکی شکل آلومینیومی نسل جدیدی از نورگیرها می باشند که بسیار مورد توجه مصرف کنندگان از جمله طراحان پروژه های ساختمانی قرار گرفته اند.

لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:
  1. علیرغم تلاش شبانه روزی همکاران ما در جهت بروز بودن قیمت ها، با توجه به تغییرات مداوم در قیمت ارز و محصولات، خواهشمند است برای تایید قیمت با ارائه کننده قیمت تماس بگیرید.
  2. لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، اطمینان حاصل نمایید.
  3. قیمت های ارائه شده در این سایت بر اساس اعلام تولید کنندگان و تامین کنندگان می باشد.
  4. ممکن است کالای مورد نظر شما بر اساس نوع تولید کننده و تامین کننده، در سایت با چند قیمت مختلف در دسترس باشد.
  5. قبل از خرید به صورت کامل محصولات مشابه را بررسی نمایید.
پشتیبانی واتساپ ساختمانچی
ارسال با واتساپ
دانلود اپلیکیشن
دانلود اپلیکیشن